logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Bad Apples online
Jest noc Halloweenowa, a dwie osoby przebrane za „złe jabłka” decydują się „psocić” w jednym z domów w podmiejskiej ślepej uliczce, która nie świętuje Halloween. Terroryzują młodą parę w ...
Ridge Runners online
Kiedy zaginęła 12-letnia dziewczynka, detektyw Rachel Willow odkrywa, że handel ludźmi dotyczy również ich malej, na co dzień spokojnej miejscowości...
Gremlin online
Człowiek otrzymuje tajemnicze pudełko zawierające straszną tajemnicę (stworzenie), która może zabić jego bliskich, jeśli nie przekaże go komuś, kogo kocha.
Scorched Earth online
Ziemia jest pustoszona przez falę kataklizmów, powietrze stało się niebezpieczne, a woda toksyczna. W efekcie tych gwałtownych zmian, zginęło miliardy ludzi. Dopiero następnemu pokoleniu udało się przywrócić funkcjonowanie społeczeństwa, niemniej jest ono nadal dość prymitywne i brutalne. Attica Gage (Gina Carano) jest łowcą nagród. Otrzymuje zlecenie jej życia. Musi jednak obalić bezwzględnego, wyjętego spod prawa, Eliasza Jacksona. Gage infiltruje gang Jacksona i gdy jest bardzo blisko zrealizowania zadania, spotka niewolnicę, która do złudzenia przypomina jej...
Deadly Detention online
Pięć nastolatków znajduje się w trudnej sytuacji, która zagraża ich życiu.
Mój przyjaciel Dahmer / My Friend Dahmer online
Jeffrey Dahmer to dziwny chłopak. Lubi kości, martwe zwierzęta, eksperymenty chemiczne, najbardziej te z kwasem. W szkole nie ma łatwo. Koledzy wyzywają go od świrów, próbuje więc trochę się dopasować, zaczyna ćwiczyć, ale i popijać. Jednak coraz mocniej odstaje od grupy - czasem symuluje epilepsję, w końcu robi się niebezpieczny.
The Honor Farm online
W czasie balu, grupa dzieciaków powędrowała w głąb lasu. Po powrocie ich zycie zmieniło się...
Fat Camp online
Hutch zostaje wyrzucony z domu i zmuszony do pracy w obozie dla otyłych jego wuja, okazuje się, ze poznane tam osoby pomagają mu dorosnąć.
Sex Guaranteed online
Kevin probuje odzyskać swoja była narzeczona, lecz nowo poznana kobieta może mieć cos czego mu brakuje...
Gloria Allred / Seeing Allred online
Ta prawniczka ma jedną misję - sprawić, by jej klienci przestali być ofiarami i odważnie walczyli o zmianę swojego losu.
Mad Families online
3 rodziny spotykają się w czasie kempingu podczas święta 4 lipca...
Pierwsza gwiazdka / The Star online
Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa.
Kill Order online
Licealista odkrywa tajemnice swoich nadzwyczajnych umiejętności.
Keep Watching online
Członkowie rodziny zostają uwięzieni we własnym domu i zmuszeni do gry, w której stawką są ich życia.
Cassidy Red online
Film podąża za upartą córką prostytutki, która wraca do rodzinnego miasta...
Painted Woman online
Wykorzystana prostytutka, Julie Richards, poślubia potężnego mężczyznę, by zyskać bezpieczeństwo, ale staje się jego trofeum.
Cut Shoot Kill online
Bohaterką filmu jest Serena - młoda i ambitna aktorka - która wraz z ekipą filmową wybiera się na odludzie w celu nagrania materiału do nowego horroru. Fikcja przeradza się jednak w rzeczywistość, gdy kolejni ludzie zaczynają znikać w tajemnicznych okolicznościach.
Found Footage 3D online
Akcja filmu rozgrywa się w nawiedzonym, oddalonym od cywilizacji domku.
Kształt wody / The Shape of Water online
Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret
Kwiatek / Fiore online
Nastolatkowie Daphne i Josh odsiadują wyroki w tym samym włoskim więzieniu. Zakochują się w sobie, choć nieczęsto mają okazję się zobaczyć czy porozmawiać.
1234567>>>>|
© 2018 PLAYER-ONLINE.pl - Najnowsze Filmy online oraz Seriale. Zalukaj, CDA / Online: